22 lipca 2024
Poradnik turystyczny 28 maja 2020

Najlepsze hotele EkwadorChcesz wybyć gdzieś na wakacje? Oczywiście, jak to zwykle bywa, najlepiej byłoby lecieć do jakichś gorących krajów gdzie jest wieczne lato i mnóstwo zieleni, a także możemy się wykąpać w lazurowych wodach morza czy oceanu.

Poszukiwanie miejsc idealnego nie jest łatwe, ponieważ jest tylko pięknych państw, które mają idealną pogodę, że można się zgubić w propozycjach. Najlepiej jest oczywiście określić, czego oczekujemy i wtedy rozpocząć poszukiwania, bo inaczej będziemy chcieli wszędzie jechać na raz. Trzeba jednak mieć, czym lecieć do takich ciepłych krajów. Najlepsze w tym przypadku są tanie loty, szczególnie, jeśli wybierasz się na krótki czas, ponieważ nie trzeba nam wtedy dużo bagażu. Jest to ważne, gdyż mamy świadomość, że tanie loty mają ograniczoną wagę bagażu, która zwykle wynosi 10 kg, co może nie wydawać dużo, ale jak zaczniemy się pakować, to zobaczymy, że w rzeczywistości to bardzo mało.

Jednak oprócz przelotu, ważna jest także inna rzecz. Wybierając się do Ekwadoru, musimy mieć również nocleg. Przydałby się jakiś hotel, dzięki któremu będziemy mieli możliwość przenocować w ciepłym łóżku, wziąć prysznic i zjeść śniadanie. Najlepiej zarezerwować hotel już w Polsce, ponieważ później będziemy musieli szukać gdzie możemy odpocząć, a jak wiadomo podróż będzie długa, więc już na nic nie będziemy mieli energii. Gdzie najlepiej przebywać podczas wakacji? Dowiedz się o trzech najlepszych hotelach Ekwadoru.

HOTEL CAYMAN – Ekwador – Quito

Dlaczego miałbyś wybrać akurat ten hotel? Jak na wyjazd po raz pierwszy do Ekwadoru jest on idealny, gdyż będziemy mogli posługiwać się w nim językiem polskim. Tak, dobrze przeczytałeś. Jest on prowadzony przez Polaków, więc nie będziesz miał problemów z komunikacją. Co więcej, ma on bardzo dobrą lokalizację, ponieważ znajduje się blisko przeróżnych rozrywek, a także restauracji. Jest to także mały hotel, ponieważ ma tylko 11 pokoi, a więc jest swojski i przytulny, a do tego ma doskonałą cenę.

HACIENDA ABRASPUNGO – Ekwador – Riobamba

Jeśli masz ochotę na coś bardziej eleganckiego to ten hotel będzie dokonały. Jest on urządzony w kolonialnym stylu i leży w pięknym zielonym ogrodzie, gdzie znajdziemy spokój i ciszę. Znajdziemy tam także ekskluzywna restauracja, w której będziemy mogli zjeść tradycyjny posiłek. A co więcej dookoła jest mnóstwo rozrywek od jazdy na rowerach po konną.

HOTEL SANTA LUCIA – Ekwador – Cuenca

Jet to bardzo luksusowy hotel 4 gwiazdkowy. Mamy także możliwość zamieszkania w XIX- wiecznej hacjendzie. Zlokalizowany jest on w części miast, która należy do historycznych. Do dyspozycji mamy także knajpki, które znajdują się niedaleko, jednak nikt nie będzie chciał jeść na mieście mając tak blisko 3 dokonał restauracje hotelowe.